Návrhy a realizace fontán, kašen a vodotrysků

Příjemné prostředí nemalou měrou přispívá k nezapomenutelné atmosféře, na kterou budou lidé rádi vzpomínat. Rádi byste vytvořili takové prostředí pro vaše zákazníky? Vyzkoušejte blahodárné působení vody. Voda je totiž přírodním živlem, který dokáže lidem okamžitě přinést úlevu, vzpruhu a pozitivní emoce. Malý kousek přírody s energickým vodním živlem si dnes můžete snadno vytvořit ve vašem exteriéru i interiéru prostřednictvím fontán či kašen.

Fontány Kuneš

Co Vám můžeme nabídnout?

  • kreativní návrh a zpracování
  • přizpůsobení individuálním požadavkům
  • záruku kvality provedení
  • pevné termíny realizace
Naše referenční zakázky Vám budeme rádi prezentovat osobně, nebo si je můžete prohlédnout v naší fotogalerii, která zahrnuje několik set úspěšných realizací.

Fontány v mnoha variantách

Ideálním řešením na zahrady, terasy, veřejná prostranství a pěší zóny jsou statické fontány, které jsou k dostání v mnoha variantách s použitím různých druhů trysek a světelných efektů. Chcete-li využít vaši vodní plochu, mohou se na ni nainstalovat zajímavé plovoucí fontány. Zajímá vás, jakými způsoby lze fontány a kašny zrealizovat? Prohlédněte si naši kompletní fotogalerii.

Fontány dodáváme v mnoha provedeních. Najdete u nás například keramické fontány – originály, které modelujeme ručně a individuálně dle přání a představ zákazníka, či kamenné fontány, jež jsou vyráběny z přírodní žuly různých barevných odstínů, struktur a velikostí.