Zahradní jezírka jako součást Vaší zahrady

Voda je přirozenou součástí našeho života. Tak jako bez vody není život, tak bez okrasných, vodních prvků jako zahradní jezírka není dokonalá zahrada. Vkusně zvolené zahradní jezírka se v poslední době stávají samozřejmým doplňkem v mnoha zahradách, kde plní funkci buď koupacího, nebo okrasného jezírka. Stojatá voda v zahradním jezírku se může pomocí bazénové technologie změnit na bublající potůček, vodní kaskádu nebo divokou řeku.

Fontány Kuneš

Co Vám můžeme nabídnout?

  • kreativní návrh a zpracování
  • přizpůsobení individuálním požadavkům
  • záruku kvality provedení
  • pevné termíny realizace
Naše referenční zakázky Vám budeme rádi prezentovat osobně, nebo si je můžete prohlédnout v naší fotogalerii, která zahrnuje několik set úspěšných realizací.

Zahradní jezírko vkusně doplní a oživí vaši zahradu a zaujme každého hosta. Vytvoří i jedinečná místa pro relaxaci, odpočinek nebo společné posezení s přáteli. Šum vody v zahradním jezírku uvolňuje napětí a odbourává stres. Rovněž přirozený odpar vody zvyšuje v letních měsících relativní vlhkost, která blahodárně působí na náš organismus.

Pro udržení průzračně čisté vody nabízíme dokonalé technologické zázemí v podobě pískové filtrace, cirkulačních čerpadel, UV-lampy a dalších prvků. Pokud je vodní prvek v pohybu, dochází k jeho přirozenému okysličování, a tím voda získává přírodní parametry pro život rostlin ve vodě.