Zastřešení bazénů, zimní zahrady

Konstrukce zastřešení může být v pevném nebo pohyblivém provedení z hliníkové slitiny, povrch pak v eloxované nebo v lakované úpravě. Výplně u jednotlivých druhů zastřešení jsou z čirého skla nebo komůrkového polykarbonátového skla.

Zastřešení bazénů s použitím kolejí

 • TELEDOM


  Teledom
 • CARAT


  Carat
 • PRESTIGE


  Prestige
 • ROYAL


  Royal
 • EXCELLENT


  Excellent
 • RUND


  Rund
 

Bazény, velkoprostorová zastřešení

Zastřešení venkovních bazénů rozhodně přispěje k výraznému prodloužení Vaší koupací sezóny. Velkoprostorové zastřešení lze proto doporučit pro lepší komerční využití bazénů, je vhodné zejména pro hotely, koupaliště, venkovní aquaparky, lázně apod. Nabízíme velkoprostorová zastřešení bazénů až do šíře 18 metrů.

Zimní zahrady, příjemná atmosféra i nová životní kvalita

Zimní zahrada, prosklená konstrukce, která navazuje na obytné prostory má mnoho výhod. Rozšiřuje využití Vašeho domu, bytu nebo kavárny o další čtvereční metry. Vytváří optický, lidmi pozitivně vnímaný přechod mezi přírodou a vlastní obytnou plochou.

Zimní zahrada však navozuje nejen příjemnou atmosféru, ale také zlepšuje celkové klima. Celoročně výrazně tlumí hluk z rušné ulice, v zimě je vydatným zdrojem tepla pro zateplení a naopak v létě přispívá k bezprašnému větrání obytných prostor i omezuje průvan.

Chcete vědět více o našich fontánách, kašnách a jezírkách?

Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat, volejte 602 221 988 nebo pište na info@jankunes.cz.